Şantiyelerdeki eviniz olan Yatakhane Konteynerleri her türlü konfor ve fonksiyonellik düşünülerek tasarlanmaktadır. Şantiyedeki her türlü personel için farklı tasarımların yapıldığı konteynerlerde işçi ve formenlerden, idari personel, tekniker ve mühendislere kadar herkes için ihtiyaca uygun projelendirme, imalat ve montaj yapılmaktadır. Gerekirse koğuş sistemi çoklu konaklamalarda bazen de tekli otel odası konforunda hazırlanan Yatakhane Konteynerimiz her türlü iklim koşulunda hizmet vermektedir.
  Bizimle iletişime geçmeniz halinde, konusunda deneyimli personelimizden teknik detaylar ile ilgili destek alabilirsiniz.

   En büyük özelliği olarak görülebilecek olan ekonomik olması, yapının modüler bir sisteme sahip olması nedeniyle açıklanabilir. Önceden hazır olan parçaların birleştirilmesi ile ortaya çıkan ve son derece hızlı bir şekilde teslim edilebilen Prefabrik Yatakhane ler, her türlü ihtiyaca yönelik hazırlanmaktadır.
 Personelleriniz için, müşterileriniz için en iyisini sunun ve Konteyner Yatakhaneler ile işletmenizde herkesin memnun bir şekilde yaşamını, faaliyetlerini sürdürmesi adına yatakhanenizi KNT Prefabrik kalitesi ve güveni ile tesis ediniz.