Şantiyedeki işçi, personel, formen ve üst düzey yöneticiler için isteğinize bağlı olarak hazırlanan Yemekhane Konteynerlerimiz müşterilerimizin en çok beğendiği üniteler arasındadır. Kolon ve kirişlerle güçlendirilen birleşimli ünitelerimiz size şantiyede hijyenik ve fonksiyonel konteyner alternatifleri sunmaktadır. İster şantiyede yemeğinizi kendiniz yapın, ister hazır alın her türlü ihtiyacınıza yönelik Yemekhane Konteynerlerimiz mevcuttur.
 Bizimle iletişime geçmeniz halinde, konusunda deneyimli personelimizden teknik detaylar ile ilgili destek alabilirsiniz.

   Kullanıcı kişi sayısı ve konfor koşulları göz önünde bulundurularak proje çalışması yapılır. Büyük yemekhane yapılarında birleşimli konteyner detayları kullanılarak sistem çözülür. Çoğunlukla tek katlı ve iki katlı örnekleri mevcuttur. Geniş açıklıklar nedeniyle kolon takviyeleri ile projelendirme ve montaj yapılmaktadır. Konteynerlerin ön üretimi fabrikada tamamlanır, şantiyede sadece birleştirilme işlemi yapılmaktadır. Konteynerlarn kurulacağı iklim şartlarına göre eğer gerekli ise çatı takviyesi de yapılabilir. Birçok kez sökülüp, tekrar montajı yapılabilir.