• +90 539 938 59 68
  • Şabanoğlu Mh Atatürk Blv.228/1 TEKKEKÖY SAMSUN

   Modüler yapısı, kamyon ile taşınabilirliği birden çok farklı mekanda uzun yıllar boyunca kullanımına imkan veren sağlamlığı modüler metal kabin olan konteyner kullanımın en büyük avantajıdır. Modüler Kabin sistemleri, cam elyafı ile güçlendirilmiş polyester panellerin arasına poliüretan köpüğün enjekte edilmesi ve sertleştirilmesi yöntemi ile (sandviç sistem) üretilmektedirler. Bu özellik sayesinde, mükemmel ısı ve ses yalıtımı garanti edilirken, su geçirmezlik ve kire karşı yüksek direnç elde edilmektedir.

   Dar mekan büfe tercihleri için ideal kullanım özelliğine sahiptir. Kent meydanları ve caddelerde gazete satış, ekmek satış amaçlı kullanılırken stadlarda kart ve kombine satış kabini olarak tercih edilmektedir.
   Mobo modüler kabin sistemi veya piyasada bilinen başka adlarıyla; kompozit kabin, fiberglas kabin, polyester kabin, sandviç panel kabin, baraka, kulübe, güvenlik kabini, zırhlı kabin, şantiye kabini, polietilen kabin, kolay kabin, site girişi danışma kabini, demonte kabin, büfe kabini, soyunma kabini, kulübe, fiber kabin, beyaz kabin, safter kabin gibi adlarla anılabilir ve karşımıza çıkabilir.