Şantiye Konteynerı, tıpkı taşımacılıkta kullanılan konteyner gibi ancak ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda bazı özellikler eklenmiş haldedir. Genellikle inşaat alanlarında ve şantiyelerde kullanılan şantiye konteynerlarının taşımacılıkta kullanılan konteynerlar gibi kalıplaşmış, sabit ölçüleri olmayabilir. Tıpkı bir ofisi andıran bu yapı içerisini bir büro gibi kullanabilir, görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, dinlenebilir ve uyuyabilirsiniz. Şantiyeniz için olmazsa olmaz demirbaş olan şantiye konteynerı her ihtiyacınıza çözüm sağlamaktadır.
 KNT Prefabrik olarak sunmuş olduğumuz şantiye tipi konteynerler ile ilgili teknik bilgi ve uygun fiyat avantajları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

  Şantiye Konteynerleri standart ve birleşimli demonte sistemle üretim yapılmakta olup, inşaat firmaları tarafından tercih edilerek güvenle kullanılmaktadır. Şantiyeler için talep edilen hazır haldeki konteyner kamyonla 1 adet, tırla 2 adet olarak kolayca sevki yapılmaktadır. Şantiye Konteyneri şantiye alanında hızlı kurulup projeler bitiğinde başka yere taşınabilme özelliğinden dolayı inşaat firmalarının en çok tercih ettiği konteyner sistemidir.