Tek katlı prefabrik evler farklı ve çekici ev tasarımlarını geniş bir yelpazede müşterilerine sunmaktadır ve aynı zamanda özgün tasarımlar oluşturabilmek için müşterileriyle birlikte de çalışabilmektedir. Tek katlı prefabrik evleri tamamen doğal malzemelerle, son teknolojiyi kullanarak yenilikçi bir anlayış çerçevesinde uzmanlaşmış kadrosuyla üretim ve montajları gerçekleştirilmektedir.
  KNT Prefabrik binanın kurulacağı bölgenin iklim şartlarını (kar yükleri, rüzgâr hızlarını) ve depremsel koşullarını göze alarak standart malzeme seçimi yapmaktadır. Yüksek kalitede ürünler uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerimize sunulmaktadır. 

   KNT Prefabrik Evler sizlere ister yaz kış oturabileceğiniz isterseniz sadece yazlık olarak kullanabileceğiniz birçok seçenek sunmaktadır. Prefabrik evlerin birçok özelliği bulunmakla birlikte bunların en öne çıkanları kolay ve hızlı kurulum, uygun fiyat, betonarme bina kalitesinde, yalıtımlı ve beton binalara göre göze daha hoş görünmeleridir.

  Çalışıyorsanız ve çok zamanınız yok ise artık yıllık izninizde bile sıfırdan bir ev sahibi olabilirsiniz. KNT Prefabrik ile birlikte belirleyeceğiniz takvime göre kısa bir sürede evinizi oturulacak hale getirebilir, huzurlu bir yaşamın temellerini atabilirsiniz.