• +90 539 938 59 68
  • Şabanoğlu Mh Atatürk Blv.228/1 TEKKEKÖY SAMSUN
 Yığılca Prefabrik Şantiye

Yığılca Prefabrik Şantiye

Yığılca Prefabrik Şantiye

Yığılca prefabrik şantiye prefabrik yapılar arasında ilk akla gelen şüphesiz prefabrik şantiye yapılardır. Prefabrik şantiye yapılar şantiyelerin vazgeçilmezidir.

Prefabrik yapıların maliyeti çok düşüktür. Bu nedenle şantiyeye taşınırken; Şantiye ayrıca iş süreci sırasında hareket ettirilebilir, kaydırılabilir ve uygun şekilde yapılandırılabilir. İş sırasında her zaman ofis olarak kullanabileceğimiz bu alanda bir ev gibi uyuyabilir, çalışabilir ve dinlenebiliriz. Prefabrik şantiye yapılar da bizi soğuktan ve yağmurdan koruyor. İstediğimiz ölçüye göre ayarlayabildiğimiz bu yapıların en güzel yanı, inşaat bittikten sonra başka bir yere monte edilip monte edilebilmesidir. Satın alacağınız prefabrik farklı şantiyelerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz ve ikinci maliyetten kurtulacaksınız. Bu nedenle tasarruf ederken her zaman kaliteli ve etkili sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır.

Demonte paket sistemi ile prefabrik şantiye aları son derece teknolojik üretim ile hazırlanmaktadır. Kaplama ekipmanları da kullanıma hazır olarak mevcuttur.

Prefabrik şantiye ; Tüm hava ve arazi koşulları için özel olarak üretilmiş olup deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı dayanıklıdır. Firmaların isteklerine göre özel olarak imal edilebilen şantiyedeki yapılar, taşınması kolay olduğu için başka bir alana kolaylıkla yüklenip kurulabilmektedir.

 

Yığılca Sandviç Panel Sistemli Binalar

Sandviç panel sistemli yapılarda firmamız yenilikçi çalışma sistemiyle en kaliteli ve uygun hizmeti vermektedir. Firmamızdan aldığınız hizmeti gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Her uygulamada yüksek enerji tasarrufu sağlayan sandviç panel sistem alternatifleri (Poliüretan, EPS Strafor veya Taş Yünü) ile yapılarımız ısıya, suya, ses yalıtımına ve yangına karşı güvenlik özellikleri ile sektörün yıldızı konumundadır. İstenilen ölçülerde ergonomik plan tasarıma sahip prefabrik tek veya çok katlı sandviç panel yapılarımız, teknolojik çizgide hızlı üretim, demonte tarzı ile kolay lojistik ve dikişsiz vida sistemi ile kısa sürede montaj avantajlarına sahiptir.

Yığılca Betopan Fibercement Panel Sistemli Binalar

Yenilikçi KNT Prefabrik teknolojisi kullanılarak modern tesislerde hızlı bir şekilde üretilen fibercement panel sistem binalarımız, demonte sistemi ile hızlı ulaşım ve kısa sürede kullanıma hazır kurulum avantajı sunmaktadır. Uzun ömürlü fibercement sistem prefabrik binalarımızda kullandığımız iki farklı yalıtım (EPS Strafor veya Taş Yünü) gibi fibercement pres panel sistemi (Betopan) ve shell panel tercihleri ​​her biri en iyi enerji tasarrufu performansını sağlamakta, iklimlendirme kolaylığı sağlamaktadır.

Prefabrik şantiye yapılar sayesinde barınak, yemek odası, duş veya tuvalet gibi hizmetler için ayrı prefabrik veya betonarme yapılarla uğraşmaya gerek kalmadan tek bir binada rahatlıkla kullanılabilir.

Şantiye yöneticisinin birçok sorumluluğu vardır. İş yaparken pazarlıklar yaparsınız ve birçok sorunu çözmek için çalışmanız gerekir. Bu nedenle şantiye yöneticisinin mutlaka bir ofise ihtiyacı vardır. Ancak şantiyede ofis kurmak o kadar kolay değil. Bu nedenle oldukça pratik ve hızlı bir yöntem gerekmektedir. Örneğin prefabrik bir bina gibi! Prefabrik şantiye yapılar her zaman kullanışlı ve kullanışlıdır. Çünkü ister ofis ister ev olarak kullanabilirsiniz. İşlerinizi yapabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz prefabrik şantiyeler ile iş yapmak artık çok kolay. Bu meşakkatli ve zahmetli işin yükü prekast yapılar ile bir nebze olsun hafifliyor. Çünkü her zaman etkin ve kaliteli çözümler sunan prefabrik yapılar ile isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün ve başarı kesinlikle kaçınılmazdır. Bahsettiğimiz gibi Prefabrik şantiye yapılar her zaman kullanışlıdır. Çünkü ister ofis ister ev olarak kullanabilir.

ÜRÜNLERİMİZ

Prefabrik Yemekhane
Prefabrik Yatakhane

Düşük maliyetle en kısa sürede kaliteli çözümler üretebilmektedir. Ve hiç vakit kaybetmeden! KNT prefabrik ile hayallerinizi ileriye uzatmayın, prefabrik yapılarımız ile hayalleriniz her an gerçek olabilir.

Knt Prefabriği Google da şu anahtar kelimelerle de rahatlıkla bulabilirsiniz; Yığılca Prefabrik Şantiye , Yığılca Prefabrik Şantiye Binası Fiyatları, Yığılca Prefabrik Şantiye, Yığılca Prefabrik Okul, Yığılca Prefabrik Yemekhane, Yığılca Prefabrik Yatakhane, Yığılca Prefabrik Wc, Yığılca Prefabrik Şantiye Ofisi, Yığılca Prefabrik Satış Ofisi gibi kelimelerle bizi bulabileceğiniz gibi İletişim sayfasındaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Knt Prefabrik Yığılca Fabrikamız İçin Tıklayınız

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir